MŁODZICZKI : Piomar Odra Brzeg - UKS SP 27 Katowice 54:48

MŁODZICZKI : Piomar Odra Brzeg - UKS SP 27 Katowice  54:48

WIELKIE EMOCJE W MECZU MŁODZICZEK

Wiele emocji przysporzył pierwszy ligowy mecz w tym sezonie brzeskich młodziczek. Zespół prowadzony przez Małgorzatę Kubiak toczył wyrównany bój przez 40 minut z ekipą z Katowic, by ostatecznie zwyciężyć 54:48.

W PIĄTEK GRAJĄ MŁODZICZKI

W najbliższy piątek tj. 19.10.2012 w hali przy ul. Oławskiej w Brzegu zainaugurują ligę brzeskie młodziczki. Zespół prowadzony przez trenerkę Małgorzatę Kubiak podejmować będzie UKS SP 27 Katowice.

WAŻNY MECZ KADETEK

WAŻNY MECZ KADETEK    !!! MECZ ODWOŁANY !!!

Podopieczne Anny Goldy zmierzą się dziś u siebie z drużyną JKKS Jastrzębie-Zdrój. Rywalki brzeżanek wprawdzie mają na koncie jedną porażkę w obecnych rozgrywkach, ale w ostatnim swoim meczu pokonały Ochajo Katowice 127:22, a takiego wyniku nie wolno lekceważyć.

II KOLEJKA: Stal Odra - Karkonosze JG 51:68

KARKONOSZE ZA MOCNE

Nie udała się inauguracja II ligi w Brzegu koszykarkom Stali Odry. Podopieczne trenera Dariusza Konstanciuka przegrały z Karkonoszami Jelenia Góra 51:68. Była to druga ligowa porażka brzeżanek w tym sezonie.

INAUGURACJA II LIGI W BRZEGU

Po kilku miesiącach przerwy w rozgrywkach ligowych koszykarki ponownie zawitają w hali sportowej przy ul. Oławskiej w Brzegu. Rywalem brzeżanek będzie ekipa MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Początek spotkania w sobotę o godz. 15:00.

SPARING: Chrobry Basket Głuchołazy - Stal Odra Brzeg 60:70

WYGRANA W GŁUCHOŁAZACH

Koszykarki Stali Odry Brzeg rozegrały kolejny mecz sparingowy. Rywalem brzeżanek była ponownie ekipa Chrobrego Basket Głuchołazy, lecz tym razem spotkanie odbyło się na terenie przeciwniczek.

W CZWARTEK KOLEJNY SPARING

W najbliższy czwartek koszykarki Stali Odry Brzeg rozegrają kolejny sparing przed sobotnim spotkaniem ligowym. Podpieczne trenera Dariusza Konstanciuka zmierzą się towarzysko ponownie z Chrobrym Basket Głuchołazy, lecz tym razem na terenie rywala.

KADETKI III KOLEJKA: MMKS Kędzierzyn Koźle - KS Odra Brzeg 41:102

BEZ NIESPODZIANKI

Passę zwycięstw kontynuują młode brzeżanki. W swoim trzecim meczu kadetki Odry zmierzyły się z drużyną MMKS Kędzierzyn Koźle. Drużyna z Kędzierzyna jedynie w pierwszej kwarcie była w stanie dotrzymywać im kroku, a kwarta nr 2 była zapowiedzią trzeciej i czwartej. Warto dodać, że...

KADETKI GRAJĄ W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Dwa zwycięstwa w dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie kadetki Odry Brzeg. We wtorek podopieczne trenerki Anny Goldy zagrają w Kędzierzynie-Koźlu z tamtejszym MMKS-em. Liczymy na udany występ naszych zawodniczek i po cichu liczymy na trzecie zwycięstwo.

I KOLEJKA: AZS II Gorzów Wlkp. - Stal Odra Brzeg 78:53

PRZEGRYWAMY W GORZOWIE WLKP.

Niestety, nie udana była inauguracja w II lidze dla koszykarek Stali Odry Brzeg. W wyjazdowym spotkaniu przegrały one bowiem w Gorzowie Wlkp. z tamtejszymi rezerwami 53:78. Wierzymy jednak, że to były "pierwsze koty za płoty" i w następnym spotkaniu już 13 października w Brzegu pokonamy drużynę z Jeleniej Góry.

ZACZYNAMY W GORZOWIE WLKP.

Koszykarki Odry Brzeg niedzielnym wyjazdowym meczem zainaugurują rozgrywki II ligi w sezonie 2012/2013. W tym momencie trudno określić potencjały poszczególnych drużyn, stąd pierwsza kolejka zapowiada się niezwykle interesująco.

MŁODZICY ODRY BRZEG

Niezmiernie miło nam poinformować o fakcie powołania przez KS Odrę Brzeg kolejnej grupy młodzieżowej na sezon 2012/2013. Nasz klub reprezentować będą również chłopcy z rocznika 1999-2000.

ZNAMY STROJE ODRY BRZEG

Koszykarki Odry Brzeg w najbliższych meczach sezonu ligowego wystąpią w nieco zmodyfikowanych strojach z poprzeniego sezonu. Są to ponownie sukienki, które zaprezentowała dziś Justyna Daniel. Warto odnotować, że pojawiło się na nich logo klubowe.