2016/2017 - drugi tydzień

SEZON 15-16: II LIGA STAL BRZEG

KOLEJNY TYDZIEŃ ZMAGAŃ KOSZYKAREK STALI

Przed nami kolejny tydzień rozgrywek ligowych. Kadetki Stali Brzeg we wtorek odpoczywają, gdyż mają pauzę. Z kolei we wtorek swój mecz rozegrają młodziczki młodsze. Podopieczne trenerki Małgorzaty Szyndralewicz zagrają na wyjeździe mecz z Kędzierzynem-Koźle. W czwartek w Zabrzu mecz z Piekarami Śląskimi rozegrają juniorki starsze, a w niedzielę w Kątach Wrocławskich zagrają seniorki. 

 

Młodziczki młodsze będą walczyły o swoje pierwsze ligowe punkty w Kędzierzynie-Koźlu. Spotkanie to zostało przeniesione z piątku na wtorek i zamieniono gospodarza. Pierwotnie mecz ten rozegrany miał być w Brzegu, ale nastąpiło nałożenie się terminów spotkań piłkarzy ręcznych. 

W minionym tygodniu pauzowały juniorki starsze, gdyż zespół MKS MOS Katowice wycofał się z rozgrywek. Inauguracja  KU-22 została więc przesunięta o tydzień. Już w czwartek juniorki starsze Stali Brzeg zagrają w Zabrzu z Piekarami. Czwartkowy rywal Stalówek w pierwszej kolejce pokonał RMKS Rybnik 60:50. Zapowiada się więc ciężka przeprawa dla brzeżanek. 

W niedzielę w Kątach Wrocławskich o godzinie 15 zagrają seniorki. Brzeżanki będą bez wątpienia faworytkami tego spotkania, ale muszą to udowodnić na parkiecie. Co ciekawe w drużynie Kątów Wrocławskich gra była Stalówka Lena Strojny. 

Wygenerowano w sekund: 0.01
4,123,733 unikalne wizyty