WROCŁAW: SPARING Z MŁODZIEŻĄ ŚLĘZY

WROCŁAW: SPARING Z MŁODZIEŻĄ ŚLĘZY

TRZECI SPARING Z MŁODZIEŻĄ ŚLĘZY

W minioną niedzielę Stalówki udały się na trzeci już sparing przed nowym sezonem. Tym razem brzeżanki zagrały we Wrocławiu z ligowym rywalem z MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław. Od początku meczu brzeżanki narzuciły swój styl gry, jednak dzielne młode wrocławianki potrafiły wyrównać i wyjść na minimalne prowadzenie. Ostatecznie to Stalówki wytrzymały lepiej ten mecz kondycyjnie zwyciężając 91:73. Najwięcej punktów dla brzeskiego zespołu zdobyła... wrocławianka Martyna Mićków, a uzbierała ich aż 28.

 

" - Ten mecz wyraźnie pokazał nasze słabości i nad czym musimy pracować. Po raz kolejny zmierzyliśmy się z bardzo silnym młodym zespołem. Widać było dużą różnicę w egzekwowaniu akcji ofensywnych i ogólnej taktyce. Obrona rownież nie działa tak jak należy, ale dopiero obronę będziemy intensywnie ćwiczyć od tego tygodnia. Mecz był bardzo "brudny". Strasznie dużo fauli i nieczystej gry. W pewnym momencie bałem się o zdrowie swoich zawodniczek, ale w drugiej połowie pokazały charakter i walkę do końca. Do startu ligi pozostaje jeszcze miesiąc i do tego czasu postaramy sie wykluczyć wszystkie mankamenty w obronie i ataku." - skomentował mecz trener Stali Michał Kamieniecki.

 

MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław – KSK Stal Brzeg 73:91

Stal: Martyna Mićków 28, Grażyna Witkoś 17, Agata Księżopolska-Kotarba 13, Marika Jochańska 13, Karolina Kamieniecka 8, Alicja Wierzbicka 6, Anna Rorat 5, Aleksandra Błasiak 1, Marta Majchrzak 0, Wiktoria Stala 0. Trener Michał Kamieniecki.

 

W dniach 1-2 października koszykarki Stali Brzeg rozegrają Memoriał Włodzimierza Siudy. W dwudniowym turnieju udział wezmą MKS Polkowice, Lider Swarzędz, MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław oraz KSK Stal Brzeg.

 

Wygenerowano w sekund: 0.02
3,850,350 unikalne wizyty