2016-2017 - Rori

2016-2017 - Rori

SKŁAD NA SEZON 2016/2017 - RORI

Miło nam poinformować, że kolejną zawodniczką, która zasili nasz zespół jest wrocławianka Anna Rorat, która występowała w 1 lidze w Ślęzie Wrocław. "Rori", bo tak do niej mówią znajomi, ma 20 lat i mierzy 173 cm wzrostu. Gra na pozycjach 2-3. Jej znakiem rozpoznawczym są kolorowe "opaski" na głowie, ale o tym niżej. 

 

Pierwszym trenerem Ani była Krystyna Zagórska, a w basket nasza zawodniczka zaczęła grać w wieku 8 lat. Urodzona we Wrocławiu koszykarka reprezentowała barwy Ślęzy Wrocław. Jak jej się podoba w Brzegu? 

" - Brzeg to super miasto. Są tu cudowni ludzie i panuje fajna atmosfera. Drużyna wygląda na prawdę dobrze i profesjonalnie." - ocenia Anna Rorat. 

Co ciekawe, Monika Dzwonek (Siemko) kiedyś w luźnej rozmowie powiedziała Ani, że każda zawodniczka Ślęzy wyląduje prędzej czy później w Brzegu. Anna wówczas w to nie uwierzyła, a dziś już ciężko pracuje na treningach u trenera Michała Kamienieckiego. 

Cechą rozpoznawczą naszej nowej zawodniczki są... opaski na głowie. Czy przygotowała specjalną na grę w Brzegu? 

" - Muszę to dokładnie przemyśleć. W strojach Stali Brzeg przeważają cztery kolory, więc może przygotuję cztery różne opaski i będę je zamieniać. W końcu wszystko musi ładnie pasować do siebie" - zażartowała "Rori". 

" - Cieszę się, że "Rori" trafiła do nas. Jesteśmy na etapie załatwiania wszystkich formalności, ale już możemy podać tą informację jako oficjalną, że Ania będzie bardzo przydatną zawodniczką w walce o 1 ligę. " - potwierdził prezes Mariusz Kolekta

Witamy zatem Annę na "Stalowym" pokładzie brzeskiego teamu. 

 

Anna Rorat na treningu Stali Brzeg w hali MOSiR przy Oławskiej 

Wygenerowano w sekund: 0.01
4,123,720 unikalne wizyty