SPARING: Stal Odra Brzeg - Chrobry Basket Głuchołazy 76:53

SPARING: Stal Odra Brzeg - Chrobry Basket Głuchołazy 76:53

DOBRY PROGNOSTYK PRZED LIGĄ

Koszykarki Odry Brzeg rozegrały w czwartkowy wieczór swój kolejny mecz sparingowy. Do Brzegu przyjechał zespół Chrobry Basket Głuchołazy, który w zbliżających się rozgrywkach występować będzie również w II lidze, z tym, że w grupie małopolskiej.

 

Drużynę Chrobrego Basket prowadzi znany i ceniony szkoleniowiec Tadeusz Widziszowski. Oprócz młodych i ambitnych zawodniczek zabrał on do Brzegu również doświadczone Annę Szenawę, Julię Ćwiek, a także wychowankę brzeskiej Odry Anetę Bolek.

 

Od początku spotkania zarysowała się widoczna przewaga brzeżanek, które w tym składzie zagrały ze sobą po raz pierwszy, a mimo to kilka akcji mogło się podobać. Prym w zdobywaniu punktów wzięła na swoje barki Justyna Daniel, jednak z biegiem czasu pozostałe zawodniczki Odry również punktowały. Odra pewnie i zasłużenie pokonała Chrobrego Basket Głuchołazy 76:53.

 

W brzeskim teamie nie wystąpiła Aleksandra Teklińska, a także Małgorzata Tylus. W składzie zabrakło również utalentowanej młodej zawodniczki Marty Wdowiuk. W najbliższą niedzielę brzeżanki zainaugurują rozgrywki II ligi meczem wyjazdowym z AZS-em Gorzów Wlkp., w Brzegu zagrają 13 października z Karkonoszami Jelenia Góra.

 

Odra Brzeg - Chrobry Basket Głuchołazy 76:53 (22:13, 13:7, 12:12, 18:14, 11:7)

Odra: Justyna Daniel 25 (2x3), Ewelina Zaniewska 22 (2x3), Katarzyna Iwanicka 10, Magdalena Kowalska 8 (2x3), Agata Majka 6, Żaneta Kędra 6, Żaneta Sobota, Samanta Strąk, Anna Daniel.

 

Mariusz Kolekta

Wygenerowano w sekund: 0.07
3,721,497 unikalne wizyty